Elitewebcorp

בנייה וקידום אתרי אינטרנט

אז מה אנחנו בעצם עושים?

בניית אתרים

אנחנו ב Elitewebcorp בונים אתרים שונים ומגוונים.

עבור עסקים קטנים ובינוניים, על מנת שכל בעל עסק הפונה אל החברה יזכה למענה הולם בדמות קבלת האתר המתאים ביותר עבורו, זאת תוך הקפדה על הבנת צרכי הלקוח, מתן שירות איכותי ומעורבותו בכל התהליך, החל משלב התכנון ועד לתוצר הסופי, עליית המוצר לאוויר. אנחנו בElitewebcorp מעניקים לכל לקוח יחס הולם ומקפידים כי המוצר המוגמר יהיה זה האיכותי ביותר, דבר הנעשה באמצעות מערכת ניהול חכמה, ושירות ביחס אישי לכל לקוח.

אנחנו בElitewebcorp עבורך אתר במחיר הכי משתלם.

על מנת לבנות אתר תדמית לעסק שלך, עליך להגיע אל החברה הטובה ביותר, המציעה גם את העסקה הטובה ביותר. והחברה הזו היא אנחנו. חברת Elitewebcorp מאפשרת לכם לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר לעסק שלכם, הצעה שתאפשר לכם להיות הבעלים הגאים של אתר אינטרנט איכותי במחיר ללא תחרות, הצעה שתוביל אתכם להיות מרוצים שבחרתם בחברה המתאימה ביותר עבורכם.

קידום אתרים בגוגל

בנייה והקמה של אתר אינטרנט אינו דבר פשוט. מדובר בתהליך שלוקח לעיתים לא מעט זמן, ומעורבים בו גורמים שונים, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה התוצאה הטובה ביותר. אך למרות שאנשים רבים בטוחים שלאחר כל התהליך הארוך, וברגע שהאתר עולה לאוויר, העבודה עליו מסתיימת, לא כך הדבר. חשיבות עבודת הקידום, דבר לא פחות חשוב מעניין הבנייה וההקמה הוא קידום האתר. ללא עבודת קידום רצינית ויעילה, סביר להניח שהאתר עליו עמלתם, אותו בניתם ועבורו השקעתם ממיטב כספכם, לא יגיע לכל מאגר הלקוחות הפוטנציאלי שלו. מדוע? מכיוון שמבלי לקדם את האתר, מירב הסיכויים הם שאתרכם פשוט ימוקם במקומות מאוד לא אטרקטיביים במנועי החיפוש השונים, ביניהם מנוע החיפוש של גוגל. על מנת שזה לא יקרה וכדי להביא את האתר שלכם למצב בו הוא יהיה בדפים הראשונים במנועי החיפוש, ויותר מכך אף במקומות הראשונים, עליכם לדאוג לעבודת קידום אתרים שתיעשה עבור האתר שלכם, עבודה מקצועית שתאפשר לאתר שלכם לטפס מעלה במנועי החיפוש השונים, ולהגיע למספר רב של לקוחות.

קידום אתרים

השירותים שלנו

קידום אתרים

קידום אתר אורגני בגוגל ,פתיחת קמפיין, ליווי ושירות אישי לכל לקוח במחירים ללא תחרות.

אחזקת אתרים

בניתם אתר בחברה שלא נותנת לכם מענה. אחנו כאן בשבילכם מוזמנים לפנות אליינו ולקבל שירות לניהול ותחזוק המערכת או אתר האינטרנט שלכם

אחסון אתרים

חבילות אחסון אתרים במחירים אטרקטיבים במיוחד לאתרי WORDPRESS JOOMLA DRUPAL או אתרים סטטים במחירים אטרקטיבים ושירות ללא תחרות.

שירותיות ללא פשרות

שירות ללא תחרות! זה לא עוד סיסמא. אנחנו ניתן לכם את השירות הטוב ביותר וטיפול בפניות בזמן הקצר ביותר!

הזמנה דיגיטלית

הזמנה דיגיטלית מעוצבת הכוללת אישורי הגעה אפשרות לשיתוף ההזמנה תזכורת ביומן וכמובן ניווט למקום האירוע.

דפי נחיתה

צריכים דפי נחיתה לפתיחת קמפיין? דפי נחיתה מעוצבים במחירים אטרקטיבים

חבילות אחסון שאנחנו מציעים

חברת Elitewebcorp מספקת שירות אירוח אתרים.
 אם אתם מחפשים לאחסן או לפתוח אתרים ב WORDPRESS JOOMLA DRUPAL או סתם אתר סטטי.
 אתם מוזמנים לפתוח חבילת אחסון במחירים מאוד אטרקטיבים

חבילת אחסון גדולה

600 לשנה
 • 1000 מגה נפח אחסון
 • 20GB נפח תעבורה חודשי
 • ללא הגבלת מיילים
 • ללא הגבלת דומיינים
 • ללא הגבלת מסדי נתונים
 • גישה ל FTP
 • פיצ'ר התקנה מערכות CMS

חבילת אחסון בסיסית

300 לשנה
 • 200 מגה נפח אחסון
 • 5GB נפח תעבורה חודשי
 • ללא הגבלת מיילים
 • ללא הגבלת דומיינים
 • ללא הגבלת מסדי נתונים
 • גישה ל FTP
 • פיצ'ר התקנה מערכות CMS

הזמנה דיגיטלית לאירועים

120 להזמנה
 • הזמנה מעוצבת
 • ללא הגבלת מוזמנים
 • כפתור ניווט לאירוע
 • צפייה במאשרי ההגעה
 • חסכון בהוצאות
 • שיתוף אישור ההזמנה בוואצפ
 • שירות ותמיכה ללא הגבלה

חבילת אחסון בינונית

450 לשנה
 • 500 מגה נפח אחסון
 • 10GB נפח תעבורה חודשי
 • ללא הגבלת מיילים
 • ללא הגבלת דומיינים
 • ללא הגבלת מסדי נתונים
 • גישה ל FTP
 • פיצ'ר התקנה מערכות CMS

לקוחות בנייה וקידום אתרים

שרון טק
חברת פרוטק
חברת Evisongroup
אמדו אירועים
פיסגה שירותי רווחה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בנייה והקמה של אתר אינטרנט אינו דבר פשוט. מדובר בתהליך שלוקח לעיתים לא מעט זמן, ומעורבים בו גורמים שונים, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה התוצאה הטובה ביותר. אך למרות שאנשים רבים בטוחים שלאחר כל התהליך הארוך, וברגע שהאתר עולה לאוויר, העבודה עליו מסתיימת, לא כך הדבר. חשיבות עבודת הקידום

דבר לא פחות חשוב מעניין הבנייה וההקמה הוא קידום האתר. ללא עבודת קידום רצינית ויעילה, סביר להניח שהאתר עליו עמלתם, אותו בניתם ועבורו השקעתם ממיטב כספכם, לא יגיע לכל מאגר הלקוחות הפוטנציאלי שלו. מדוע? מכיוון שמבלי לקדם את האתר, מירב הסיכויים הם שאתרכם פשוט ימוקם במקומות מאוד לא אטרקטיביים במנועי החיפוש השונים, ביניהם מנוע החיפוש של גוגל. על מנת שזה לא יקרה וכדי להביא את האתר שלכם למצב בו הוא יהיה בדפים הראשונים במנועי החיפוש, ויותר מכך אף במקומות הראשונים, עליכם לדאוג לעבודת קידום אתרים שתיעשה עבור האתר שלכם, עבודה מקצועית שתאפשר לאתר שלכם לטפס מעלה במנועי החיפוש השונים, ולהגיע למספר רב של לקוחות.

כיצד ניתן לקדם אתרים במנועי החיפוש? תחום הקידום הוא תחום משופע באפשרויות, כאשר בכל רגע נתון הדרכים להגיע אל המטרה משתנות. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לקדם אתר, ואחת הוותיקות שבהן, היא כתיבת תוכן. הכנסת תוכן מקורי ורלוונטי לאתר שלכם, בצירוף של עדכון תכנים לעיתים קרובות, יהוו עבודת קידום אתרים נכונה וטובה מאחר וגולשים יסתקרנו ויחפצו לקרוא את התכנים המצויים אצלכם באתר, בין אם מדובר בגולשים חדשים או לחילופין בגולשים חוזרים. נוסף על כך, הכנסת מילות מפתח הקשורות לתחום ושהינן חלק אינטגרלי מהטקסט, יעזרו אף הן לקידומו של האתר במנוע החיפוש. פלטפורמה נוספת ומוצלחת לא פחות לקידום אתרים היא פלטפורמת הרשתות החברתיות. פייסבוק, גוגל פלוס, טוויטר ואתרים נוספים, כולם מחברים בין מיליוני אנשים ולמעלה מכך, בתוך ומחוץ למדינה, מה שעשוי לחשוף את האתר שלכם ואת המוצר או השירות אותו אתם מוכרים, לגולשים רבים ברחבי הגלובוס.

מי יקדם את האתר שלנו? כמובן שעל מנת לקדם את האתר ולגרום לכך שהוא יהיה בולט בקרב אתרים נוספים שמספקים את אותם השירותים כמוכם או בכלל, עליכם לדאוג שיהיה מי שיעשה זאת בשבילכם. חברת Elitewebcorp מספקת שירותי קידום אתרים, שירותים במסגרתם אנו נדאג לקדם את האתר של העסק שלכם ונפעל למען הפיכתו לאתר פופולרי ומוכר ברחבי הרשת.

הטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת בכל יום שעובר. לכל אחד מאיתנו כבר יש בכף היד סמארטפון שמאפשר לנו להיות מחוברים לאינטרנט בכל זמן

הטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת בכל יום שעובר. לכל אחד מאיתנו כבר יש בכף היד סמארטפון שמאפשר לנו להיות מחוברים לאינטרנט בכל זמן, אייפד בתיק שמעניק לנו חווית גלישה שונה מכל מקום ועוד אינסוף פיתוחים דיגיטליים שנמצאים במרחק נגיעה מאיתנו. לכן, באופן לא מפתיע, אל רוב האתרים אליהם אנחנו נכנסים אנחנו כבר לא עושים זאת דרך המחשב. בין אם זה באייפד, בטלפון החכם או בדרך אחרת, אנחנו מגיעים אל אתרי האינטרנט ונכנסים בעיקר כשאנחנו רחוקים מהמחשב הנייח. לכן, חשוב מאוד שכל אתר אינטרנט יהיה בנוסף להיותו אתר שאליו ניתן להכנס מהמחשב, גם אתר רספונסיבי. אתר זה הינו אתר שיכול להתאים עצמו לכל מכשיר דרכו נכנסים אל האתר. בין אם מדובר באייפון, בין אם מדובר בגלאקסי, בין אם באייפד ואפילו בטאבלט- כולם ללא יוצא מן הכלל הינם מכשירים שהאתר הרספונסיבי עולה בהם בצורה מותאמת. לחשיבות של האתר הרספונסיבי כולם מודעים. אתר שלא עולה דרך הטלפון הסלולרי, מאבד את ערכו בקרב הלקוחות. ניתן לומר די בבטחון שרוב הגלישה באתרים רבים מתרחשת בדרכים, בנסיעות ובעבודה, ולאו דווקא על מחשב. לכן, אתר רספונסיבי הינו חיוני מאוד לכל אתר, על מנת שלא לאבד לקוחות שגולשים אך ורק דרך המכשירים הסלולריים והאייפד.

בניית אתרים

העולם מתקדם ובנוי כולו על טכנולוגיה. כפי שסביר להניח שכמעט ולא תראו מישהו ללא טלפון נייד, ללא מחשב ואפילו ללא טלוויזיה בבית, כך גם למדו כל החברות, גדולות כקטנות, שעליהם להקים לעצמן אתר אינטרנט. הקלות בה ניתן להקים אתר עבור חברה, מה עוד שההשקעה הנדרשת אינה גדולה, גרמו לכל חברה לפתוח לעצמה אתר .כל לקוח שמעוניין בשירות מסוים יודע לפנות קודם כל לאינטרנט ולכן כל חברה אשר אין ברשותה אתר כזה היא בחזקת "אם אתה לא שם אתה לא קיים".

יתרונות בניית אתרים

היתרונות לבנייה של אתרי אינטרנט עבור החברה הם רבים. אחת המחלוקות הגדולות במדינת ישראל היא אודות פתיחת חנויות בשבת מאחר ויש קונים רבים שמעדיפים לעשות את הקניות דווקא ביום המנוחה, יום בו העבודה אינה מפריעה לתהליך. לכן, בניית אתרים של החברה תאפשר ללקוחות לעשות זאת גם במוצרי החברה, ולרכוש את מוצריה בכל יום ובכל שעה דרך האתר. בנוסף, ישנו ציבור רחב שככל שמתפתח האינטרנט בכלל לא טורח לצאת מהבית לצורך קניות ומעדיף לעשות הכל ברשת. אתר האינטרנט של החברה יענה על הבעיה הזו שכן גם מי שלא יגיע אל החברה עצמה יוכל לרכוש את המוצר או השירות דרך אתר האינטרנט שלה. כמו כן, הנגישות שמתאפשרת דרך אתר האינטרנט תוביל להגדלת קהל הלקוחות של החברה- גם אנשים שרחוקים גיאוגרפית מהחנות או מהחברה, יוכלו לרכוש את השירות שהיא מציעה מהכורסא שלהם בבית.

 השאלות שנשאלות לפני בניית אתרים

אבל לפני שהחברה חולמת על הגדלת מאגר הלקוחות, היא צריכה לזכור שאתרי האינטרנט הללו לא נבנים לבדם. על כל חברה להקים לעצמה אתר, בדרך כלל באמצעות מומחה בתחום בניית אתרים. בשלב הראשון על מנהלי החברה לשאול את עצמם מספר שאלות. למשל, האם האתר הוא באמת כדי למשוך לקוחות חדשים ונוספים לחברה, אלא דווקא כדי שלאלו הקיימים תהיה אפשרות של רכישת מוצרים או שירותים דרכו? האם יהיו מי שידאגו לעדכון האתר על בסיס יומיומי? מה השוני בין האתר של החברה שלנו לבין האתרים המתחרים? ואולי מעל הכל- כמה כסף אנחנו מוכנים להשקיע בהקמת האתר ותחזוקתו?

 השלבים הראשונים בתחום בניית אתרים

כעת, לאחר שעניתם על השאלות הללו אפשר לגשת ולהתחיל בעבודה. השלב הראשון בכל בנייה של אתר אינטרנט, ולא משנה מה היו התשובות שלכם לשאלות שנשאלו, הוא אחד- רכישת הדומיין, כתובת האינטרנט בה יוצג האתר. כמובן שהעדיפות הראשית היא ששם הדומיין אותו אתם בוחרים יכלול את שם החברה במלואה או לפחות שם שדומה מאוד, כדי שהלקוחות המיועדים יוכלו למצוא את החברה דרך כתובת האתר. השלב השני בתחום בניית אתרים הינו בחירת שירות אחסון אתרים, בו יאוחסן האתר שלכם. חשוב לשים לב לעניין זה שכן יש את החברות הטובות יותר והטובות פחות, דבר שמתבטא בעיקר בתמיכה הטכנית אותה תקבלו לכשתזדקקו והמהירות בה האתר שלכם יפעל.

 השלב האחרון של בניית אתרים

השלב השלישי בתחום הוא גם השלב האחרון. בתחום עיצוב אתרים, בניגוד לתחום בניית אתרים אותו ניתן לעשות גם בעזרת חברה חיצונית אך גם לבד, מומלץ לגשת למומחה. העיצוב יותאם לכם אישית לאחר פגישה עם המעצב ולאחר שהוא קיבל ממכם מידע אודות העסק. כך יוכל המעצב לדעת בדיוק איזה שירות ואילו מוצרים אתם מעוניינים לקדם, מה יהיו הצבעים המובילים בעיצוב האתר, היכן להכניס את לוגו החברה וכיצד להוביל לצורה הפשוטה ביותר של ניווט בין הדפים באתר. לסיום יכין המעצב את עמוד הבית של האתר, העמוד שמייצג את החברה שלכם בצורה הטובה ביותר, ואם תהיו מרוצים ממנו ניתן יהיה לצאת לדרך ולהצטרף לרבים שכבר בנו אתרים.

אם בעבר היה נהוג לראות אתרי אינטרנט עבור החברות הגדולות ביותר בשוק, כיום יותר ויותר עסקים קטנים ועצמאיים נותני שירות דואגים אף הם לפתוח אתר אינטרנט

בניית אתר תדמית

אם בעבר היה נהוג לראות אתרי אינטרנט עבור החברות הגדולות ביותר בשוק, כיום יותר ויותר עסקים קטנים ועצמאיים נותני שירות דואגים אף הם לפתוח אתר אינטרנט, על מנת לשווק את עצמם ואת עבודתם או את המוצר אותו הם מוכרים, במטרה להגיע לקהל יעד רחב ככל האפשר.

מהו אתר תדמית

האתרים הללו, האתרים אותם מקימים בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, לצד בעלי מקצוע פרטיים או עמותות, נקרא אתר תדמית. אתר תדמית הינו אתר המתאר את הפעילות של העסק או הארגון המסוים, זאת על מנת שייחשף לגולשים, אשר יידעו שלעיתים כל מה שהם צריכים יכול להימצא עבורם בקליק אחד בלבד. בניית אתר תדמית הינו חשוב ומשמעותי לכל עסק באשר הוא, מאחר ובניגוד לאתרים של החברות הגדולות שמייצגות למעשה דבר שכולם יודעים שהוא קיים, האתר עבור העסקים הקטנים והבינוניים יגרום לאנשים אשר לא שמעו על העסק, להתוודע אליו, להיכנס אליו ואולי אף להפוך את העסק למקום בעל נפח קונים גדול הרבה יותר.

בניית אתר תדמית באופן מקצועי

על מנת לבנות אתר תדמית איכותי, אתר אשר יבלוט בשדה הרחב של אתרי האינטרנט השונים ויבדיל עצמו מהאחרים, עליכם לפנות אל חברה מקצועית ואמינה שתוכל להעניק לכם את האתר בו חפצתם, האתר שיכניס אתכם באופן ממשי לתודעת הגולשים, וכתוצאה מכך כמובן שגם יוביל אליכם לקוחות. אנחנו בחברת elitewebcorp מציעים לכם בניית אתר תדמית במחיר אטרקטיבי ועם שירות אדיב, זאת כמובן תוך דאגה כי האתר הנבנה יהיה אתר איכותי ביותר, ולא פחות חשוב מכך, אתר שיענה על הדרישות שלכם ועל הרצונות שלכם. כמובן כי עצם העובדה שהאתר הינו עבור עסק קטן, לא אומר שהאתר עצמו מוכרח להיות קטן. האפשרויות העומדות בפניכם לגבי האתר אותו אתם מעוניינים לבנות הינן רבות, ונעות החל מאתרים בסיסיים עם מספר מצומצם של עמודים ועד אתרים רחבים הרבה יותר, כאלה שעשויים אף להציג קטלוג מוצרים, גלריית תמונות וכדומה.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בקרב בעלי עסקים ומנהלי חברות היא לחשוב שלאחר עליית האתר לאוויר, תמה העבודה שלהם על האתר. לאחר שפעלו באופן מאסיבי לבניית האתר והעלאתו אל רשת האינטרנט, לעיתים חושבים הוגי האתר שעבודתם הסתיימה, אך למעשה העבודה שלהם רק החלה.

מדוע קיים הצורך של ניהול אתר?

לאחר שהאתר עולה לאוויר, חשוב מאוד לתחזק אותו. כל אתר בראשיתו הינו אתר בעל תוכן עדכני ובעל נתונים מרתקים, מה שמושך את קהל הלקוחות אל האתר. עם זאת, לאחר מספר ימים ובמקרה הטוב ביותר מספר שבועות, האתר הופך לפחות ופחות רלוונטי. המאמרים אינם עדכניים עוד, התמונות זקוקות לרענון והקטגוריות באתר כמעט ולא רלוונטיות. במקרה שכזה עולה הצורך של ניהול אתר. ניהול האתר הוא מה שכל חברה עושה על מנת להשאיר את האתר שברשותה רענן ורלוונטי. הן לצורך משיכת הלקוחות והן לצורך קידום האתר, חשוב מאוד שכל עסק ידאג לשנות תכנים באתר, לעדכן נתונים ולרענן תמונות, פעולות שיגרמו לאתר לפעול ולהתעדכן באופן רציף.

מהי כמות התקציב אותה כדאי להקצות למען ניהול אתר?

עם זאת, לא כל חברה יכולה להקצות עובד משורותיה לצורך ניהול האתר ובטח שלא כל בעל עסק קטן יכול לפנות זמן על מנת לדאוג לכך, ולכן רבות הן הפעמים בהן חברה שוכרת מנהל אתר באופן פרטי. עצם שכירת עובד באופן פרטי על מנת לנהל את האתר, מעידה על כוונת בעל העסק ועל רצינותו. בהתאם לכמות התכנים באתר ובעיקר לגודל האתר, ניתן לקבוע מה יהיה היקף העבודה של מנהל האתר. ניהול אתר יכול להתרחש רק מספר שעות בחודש כשמדובר באתר קטן בעל היקף עבודה מצומצם, כלומר שאין צורך בניהול באופן שוטף באתר. לעומת זאת, ניהול האתר גם יכול להיות במשרה מלאה, בעיקר כשמדובר באתר שמספק שירות ללקוחותיו, כך שיש צורך במענה מהיר לכל בעיה שעולה, על מנת לדאוג באופן רציף לציבור המשתמשים באתר.
בניית אתרים הפך להיות טרנד פופולרי מאוד ברחבי הרשת. חברות גדולות מעוניינות להגדיל את היקפי המכירה שלהן, חברות קטנות מנסות לפרוץ ובכלל, התחושה היא שמי שלא נמצא ברשת לא באמת קיים. טרנד נוסף שהולך וצובר תאוצה בזמן האחרון שייך לאתרי הקניות. בעוד אתרי החברות מנסות קודם כל לשווק את החברה שלהן ולאחר מכן אולי גם למכור לך מוצרים, אתרי הקניות הם נטו בשביל הלקוח, כדי להביא את כלל המוצרים הכי קרוב אליו שיש.

תופעת רשת- בניית אתרי קניות

אפשר לקרוא לזה פינוק, אפשר גם להסתכל על כך מבחינת חוסר בזמן בשל לחץ העבודה וגידול המשפחה, אך דבר אחד ברור- פחות ופחות אנשים קונים בחנויות, רכישה של פנים אל פנים מול המוכרים. כיום, הביקוש הגדול לקניות נמצא באינטרנט. החל מהאתרים הפופולריים יותר דוגמת ebay ועד לאתרים מקומיים וקטנים יותר, כולם מנסים למכור לך מוצרים מבלי שתצטרך לקום מהכיסא. בניית אתרי קניות הפכה לתופעת רשת וכבר ניתן לקנות הכל לאינטרנט, החל ממוצרי אלקטרוניקה דרך נעליים ועד כלי מטבח.

יתרונות של בניית אתרי קניות

היתרונות לאתרים אלו הינם רבים ומגוונים. מעל הכל ולפני הכל, באתרים אלו ניתן לבצע קניות כל יום, במשך כל היום. אין הגבלה של שעות סגירה או ימים בהם החנות אינה פתוחה. ברגע שהלקוח מעוניין במוצר כלשהו הוא נכנס לאתר ורוכש אותו. יתרון נוסף הינו המחיר. בניית אתרי קניות מאפשרים אחזקה ומכירה של מוצרים בעלות זולה יותר, שכן הכסף שמושקע הוא לטובת תחזוקת וקידום האתר בלבד, לעומת המחירים היקרים בחנויות שם הם מגלמים בתוכם גם את משכורות העובדים, שכירות החנות וכדומה.  בנוסף, אם ישנו מוצר שזמין במלאי רק של הסניף בתל אביב בעוד אתה גר בטבריה, בבואך לחנות תיתקל בבעיה בהשגת המוצר. אך ברכישה באינטרנט אין גבולות של מיקום גיאוגרפי, כשהדבר נכון לא רק לפערים בין תל אביב לטבריה אלא גם לפערים גדולים קצת יותר דוגמת חדרה ולוס אנג'לס.

שלבי בניית אתרי קניות

אבל כמובן שכמו שיש מי שקונה את המוצרים וגולש באתרים הללו, יש גם מי שבונה אותם. ראשית כל יש לבנות את האתר עצמו. השלב הראשון יהיה רכישת הדומיין, כתובת האינטרנט בה יוצג האתר. שם הדומיין הנבחר יכלול את שם החברה במלואה, עם עדיפות שהשם יכלול גם את המילה "קניות" באחת מצורותיה, בעברית או באנגלית. השלב השני הינו בחירת שירות אחסון אתרים, בו יאוחסן האתר שלכם. חשוב לשים לב לעניין זה שכן יש את החברות הטובות יותר והטובות פחות, דבר שמתבטא בעיקר בתמיכה הטכנית אותה תקבלו לכשתזדקקו והמהירות בה האתר שלכם יפעל. השלב השלישי שכמו שהוא מופיע בבניית אתרים רגילים, מופיע גם בתחום בניית אתרי קניות,הינו עיצוב האתר. מהמעצב תבקשו שישים דגש על המוצרים אותם אתם מעוניינים לקדם, שישתמש  בצבעים אותם אתם רואים לנכון, יכניס את לוגו החברה וכמובן יאפשר ללקוח לנווט בצורה פשוטה בין הדפים באתר.

הקמת מערכת מאובטחת של בניית אתרי קניות

לאחר שהאתר עומד על תילו, נשאר לבצע שלב נוסף שמבדיל את אתר הקניות מאתרים אחרים ברשת. כעת, יש להקים מערכת קניות יעילה, שתהיה נוחה לשימוש והחשוב ביותר בעיני הלקוח- מאובטח ובטוח לשימוש. יש לקחת בחשבון שהעבודה על חלק המערכת של בניית אתרי קניות אינה עבודה פשוטה ומצריכה זמן ומשאבים כמעט זהים לאלה שהושקעו בבניית האתר עצמו. חשוב לתת דגש על כך שלא יהיו סיבוכים מיותרים ברכישת המוצרים באתר, כך שהלקוח יוכל לגלוש בנוחות ולגשת לתהליך הקנייה בקלות ולא פחות חשוב, קלות שתאפשר לו לחזור שוב ושוב לאתר.

לקוחות ממליצים

ליצירת קשר אשירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

פתח שיחה
1
שירות לקוחות
קידום בניית אתרים ואחסון אתרים
👋 שלום..
להתחלת שיחה עם נציג לחצו על שם הנציג.