מערכת ג'ומלה

תמונה למאמר מערכת ג'ומלה

 ג'ומלה

אחד השלבים החשובים ביותר בבואכם לבנות אתר, הוא השלב שבא מיד לאחר השקת האתר והעלתו לרשת האינטרנטית, שלב ניהול התוכן באתר. על מנת להתקיים ולהמשיך להיות רלוונטי, כל אתר מוכרח להתעדכן, בין אם באופן תדיר ובין אם באופן נדיר יותר, על מנת שהלקוח ימצא את האתר עדיין עדכני ורלוונטי, וכמובן על מנת שהאתר עליו עמלת ואותו בנית ביזע רב, לא ילך ויתדרדר בתהומות הגוגל.

 ג'ומלה- מערכת לניהול תוכן

על מנת שתוכלו לנהל את כל התוכן באתר, עליכם להשתמש במערכת לניהול תוכן. באמצעות מערכת לניהול תוכן אתם כבעלי האתר תוכלו לדאוג לנהל אותו ולעדכן אותו, ללא צורך בגורם חיצוני שיהיה מעורב בעבודתכם. באמצעות מערכת ניהול התוכן תוכלו להוסיף ולהוריד תכנים באתר, לשנות קטגוריות, להעלות מאמרים לטובת קידום האתר ולהחליף תמונות. ומאחר והשאיפה שלכם היא קרוב לוודאי שהאתר אותו העלתם לאוויר יהיה האתר המדורג ראשון בתחומו בגוגל, כך ככל הנראה תהיו מעוניינים להשתמש במערכת ניהול התוכן הטובה ביותר שישנה בהישג יד, ג'ומלה. מערכת ניהול זאת היא אחת המפורסמות ביותר בישראל ואולי זו המשמשת את מספר מנהלי התוכן הרב ביותר במדינה, המערכת אותה כמעט כל אדם שבונה אתר ומעלה אותו לרשת האינטרנט, משתמש בה לשם ניהול התוכן שלו.

 ג'ומלה- מבוססת על קוד פתוח

מאחר שפעמים רבות מי שמנהל את התוכן באתר הוא יוזם האתר ולא אדם בעל חוש טכני מיוחד, אחד הדברים שהכי קורצים במערכת הוא קלות השימוש שבה. המערכת הינה מבוססת קוד פתוח ומאפשרת לאינספור מפתחים מכל רחבי הרשת להכניס בה שיפורים והרחבות המשפרים אותה ומביאים אותה לידי מצב בו המערכת רק מקלה את השימוש על מנהל התוכן. בנוסף, מלבד היותה מערכת ניהול תוכן, ג'ומלה מאפשרת גם בניית אתרים באמצעותה ומציגה שלל אפליקציות, כך שגם למי שאינו דווקא מנהל תוכן, עדיין יוצא להיתקל בה.